Rusza Galeria Młociny

Galeria Młociny to 225 tys. mkw. powierzchni całkowitej, 82 tys. mkw. powierzchni najmu, z czego 76 tys. mkw. przeznaczonych na handel oraz gastronomię, 6 tys. mkw. powierzchni biurowej, ponad 200...

więcej

Rusza budowa Panattoni Park Silesia South

Panattoni Europe wystartował z budową Panattoni Park Silesia South, położonego w Bieruniu, 7 km od centrum Tychów. Inwestycja osiągnie powierzchnię 73 tys. mkw.

więcej

Tristan Capital Partners przedłuża umowy

W pierwszym kwartale br. centra handlowe z portfolio Tristan Capital Partners podpisały umowy z trzema nowymi najemcami, a jedenaście marek postanowiło zostać w obiektach na kolejne lata.

więcej

Więcej klientów centrów EPP

W centrach handlowych EPP w ubiegłym roku odnotowano rekordową liczbę 100 mln odwiedzających. Spółka osiągnęła ponadto imponujący wzrost dochodów netto z najmu (LFL NRI) w wysokości 4,2 proc.

więcej

Silniejsza oferta Galerii Madison

Monnari i Bobby Burger dołączają do oferty Galerii Madison w Gdańsku. Przy podpisaniu umowy pośredniczyli eksperci firmy CREAM.

więcej

EPP z finansowaniem

EPP zakończył proces podwyższenia kapitału o 1,45 mld randów (około 90 mln euro). Pozyskane środki pozwolą spółce na sfinansowanie przejęcia drugiej transzy centrów handlowych M1. Po zamknięciu transakcji przewidzianej na...

więcej

Centra Newbridge przedłużają umowy

Rośnie liczba najemców, którzy decydują się na przedłużenie umów w centrach handlowych Newbridge Poland. Tylko w I kwartale 2019 roku taki ruch wykonało aż osiem marek w trzech obiektach należących...

więcej

Media Expert wchodzi do Bramy Jury

Media Expert otworzy elektromarket w Bramie Jury. Na powierzchni 712 mkw., oprócz ekspozycji nowości, fani elektroniki i innowacji będą mogli skorzystać z szerokiego zakresu usług okołosprzedażowych.

więcej

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.