Globalworth zarządcą trzech obiektów

Globalworth przejał od EPP zarządzanie trzema swoimi obiektami handlowo-biurowymi, czyli Halą Koszyki, Renomą oraz Supersamem. Globalworth Poland jest największym jednostkowym właścicielem nieruchomości biurowych w Polsce.

więcej

CH Karolinka przedłuża umowy najmu

Piętnaście marek przedłużyło umowy najmu w CH Karolinka. Łączny metraż podpisanych umów przekroczył 6213 mkw. powierzchni handlowej. Właścicielem centrum handlowego Karolinka jest NEPI Rockcastle.

więcej

Więcej sklepów Grupy PSB

W pierwszym półroczu 2018 roku sieć Grupy PSB powiększyła się o 13 sklepów PSB Mrówka oraz o 6 placówek PSB Profi. Powiększając tym samym liczbę Mrówek do 282 marketów oraz...

więcej

Dino otworzył 74 nowe sklepy

Dino Polska S.A. otworzyła w pierwszym półroczu 2018 r. 74 nowe sklepy wobec 49 rok wcześniej. Na koniec czerwca 2018 r. sieć liczyła 849 sklepów, wobec 677 marketów rok wcześniej....

więcej

Metamorfoza Blue City

Blue City inwestuje i wzbogaca swoją ofertę o nowe sklepy, funkcje i usługi, zmieniając się w unikalne na skalę kraju centrum handlowo – rozrywkowe.

więcej

Centra Tristan Capital Partners przedłużają umowy

W drugim kwartale 2018 roku centra handlowe z portfolio Tristan Capital Partners przedłużyły dotychczasowe umowy najmów. Najemcy zostają na dłużej w PH Arena w Gliwicach, GH Dąbrówka w Katowicach, GH...

więcej

Dobre wyniki Gemini Park Tychy

W ciągu trzech i pół miesiąca działalności Gemini Park Tychy odwiedziło ponad milion klientów. Galeria została otwarta 21 marca 2018 roku.

więcej

Intermarche w Gdyni

Nowy i zarazem pierwszy supermarket spożywczy Intermarché w Gdyni został otwarty. To trzeci sklep tej sieci w Trójmieście.

więcej

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.