Wing większościowym udziałowcem Echo Investment

Wing, węgierska spółka działająca na europejskim rynku nieruchomości, przejęła większościowy pakiet akcji Echo Investment.

więcej

Logicor wybrał firmę Cushman & Wakefield

Logicor powierzył firmie doradczej Cushman & Wakefield zarządzanie swoim portfelem obejmującym nieruchomości logistyczne o łącznej powierzchni ponad 1,7 mln m kw. w kilkudziesięciu lokalizacjach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

więcej

Nowe marki w outletach Factory

Nowe marki z segmentu premium oraz ciekawe debiuty na polskim rynku – Neinver podsumowuje mijający rok w centrach w Polsce. W outletach Factory otwartych zostało ponad 20 nowych salonów znanych...

więcej

Bricomarche w Jeleniej Górze

Bricomarché otworzyło nowy sklep typu DIY w Jeleniej Górze. To już 16. supermarket sieci w województwie dolnośląskim oraz 163. w Polsce.

więcej

Rozbudowa Panattoni Park Poznań IV

Panattoni rozbudowuje Wielkopolskę. Na terenie istniejącego centrum dystrybucyjnego Panattoni Park Poznań IV powstanie druga hala o powierzchni 27 000 m kw., z czego 9500 m kw. zajmie DSV Road. Po...

więcej

Trzysta sklepów Chata Polska

Trzysetny sklep z logo Chaty Polskiej, znajduje się w Kuślinie (woj. wielkopolskie). Nowa placówka ma 500 mkw. sali sprzedaży.

więcej

Żabka ma 6 tys. sklepów

Przy ul. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie został otwarty sześciotysięczny sklep Żabka. Placówka zlokalizowana jest w Bliska Wola Tower.

więcej

Grupa Saller rozpoczęła przebudowę obiektu w Kutnie

Grupa Saller z Wrocławia rozpoczęła rozbiórkę oraz przebudowę swojego obiektu położonego u zbiegu ulic Żwirki i Wigury oraz Grunwaldzkiej w Kutnie.

więcej

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.