altSieci Handlowe i Sklepy

Miesięcznik skierowany do:

- właścicieli sklepów i stacji  paliw
- managerów sieci handlowych
- producentów wyposażenia
- producentów FMCG
- handlowców


DETALINFO Sieci Handlowe i Sklepy
 jest miesięcznikiem docierającym poprzez e-mail bezpośrednio do grupy 50 tys. osób. Należą do niej właściciele sklepów oraz stacji paliw, kadra zarządzająca sieciami handlowymi typu food i non-food, producenci wyposażenia oraz FMCG, a także handlowcy.

Teksty ukazujące się na jego łamach oprócz najnowszych informacji o rynku detalicznym opisywać będą także aktualne strategie firm, prognozy rozwoju sektora detalicznego, a także opisywać będą różne kategorie produktów i sposoby zwiększania ich sprzedaży. Znajdować się tam będą także artykuły m.in. z dziedziny finansów, prawa, ubezpieczeń, logistyki, zarządzania personelem, szkoleń. Miesięcznik ten ma być narzędziem pomocnym czytelnikom w codziennym zarządzaniu swoim biznesem.

 

Zapraszamy do lektury:

Najnowszy numer DETALINFO Sieci Handlowe i Sklepy - Styczeń-Luty 2013

Archiwum Detalinfo Sieci Handlowe i SklepyaltGalerie Handlowe

Miesięcznik skierowany do:

-  właścicieli galerii
-  zarządzających galeriami
-  developerów
-  najemców
-  managerówDETALINFO Galerie Handlowe
jest miesięcznikiem docierającym poprzez e-mail bezpośrednio do grupy 50 tys. osób. Należą do niej właściciele i najemcy sklepów w galeriach handlowych, zarządcy galeriami, deweloperzy, firmy świadczące usługi centrom handlowym.

Teksty ukazujące się na jego łamach oprócz najnowszych informacji o rynku centrów handlowych opisują także aktualne strategie firm, prognozy rozwoju centrów handlowych. Znajdują się tam także artykuły m.in. z dziedziny finansów, ubezpieczeń, zarządzania personelem, szkoleń. Dwumiesięcznik ten jest narzędziem pomocnym czytelnikom w codziennym zarządzaniu swoim biznesem.


Zapraszamy do lektury: 

Najnowszy numer Detalinfo Galerie Handlowe - Styczeń-Luty 2013

Archiwum Detalinfo Galerie Handlowe

Wydanie Specjalne Detalinfo Galeria Kobiet


 altUrządź Sklep

Poradnik ukazujący najnowsze rozwiązania w:

- merchandisingu
- wyposażeniu
- IT
- meblach
- oświetleniu


DETALINFO Urządź Sklep jest dodatkiem w miesięczniku DETALINFO Sieci Handlowe i Sklepy, który ukazuje się co pół roku i dociera poprzez e-mail bezpośrednio do grupy 50 tys. osób. Należą do niej właściciele sklepów oraz stacji paliw, kadra zarządzająca sieciami handlowymi typu food i non-food, producenci wyposażenia oraz FMCG, a także handlowcy. Na jego łamach znaleźć można artykuły opisujące najnowsze trendy w wyposażeniu, m.in. meble sklepowe, urządzenia chłodnicze, oprogramowanie i systemy IT, urządzeniach fiskalne, wagi sklepowe, systemy POS, displaye, oświetlenie, monitoring, zabezpieczenia. Publikacja ta ma dwa razy w roku dostarczyć czytelnikom kompletną wiedzę z zakresu urządzania sklepu.

 

 

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru z dodatkiem specjalnym Urządź Sklep:

DETALINFO Sieci Handlowe i Sklepy - Wrzesień 2010

publications detalinfo.pl

Error: No articles to display

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.